KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trägravyr 13978129
nr 1397 8129
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Trägravyr, Signerad, numrerad 16/50, "Sommarblommor". Motivet: 25x16, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:56:40
100 kr
150 kr